{loadposition cevir}
|
Turkish Arabic English German Kurdish (Kurmanji)

BAŞKAN RESUL YILMAZ'IN 18 MART MESAJI

Paylaş

Paylaş FacebookPaylaş Google PlusPaylaş TwitterPaylaş LinkedIn

 

Belediye Başkanımız Resul Yılmaz, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanımız Resul Yılmaz, mesajında Çanakkale Savaşı’nın birlik beraberlik, milli şuur, tek yürek olabilmenin bir örneği olduğunu söyledi. Vatan toprağını düşmana teslim etmemek için ölümü göze alan kahramanların, dünyaya ders verdiğini ifade etti.

18 Mart 1915’te kazanılan zaferin, dünyaya Türkiye'nin direniş gücünü gösterdiğini söyleyen Başkan Yılmaz, “Kahraman askerimiz kısıtlı imkânlara rağmen, işgalci ülkeleri Çanakkale’de büyük bir bozguna uğratarak zafer kazandı. Bu zafer, umutları tükenmiş bir milletin inancının ve cesaretinin destanıdır. Her zaman olduğu gibi bugünde sahip olduğumuz bu değerleri koruma ve geliştirme adına karşımıza çıkan zorlukları ve engelleri aşma azminde olduğumuzun bilincindeyiz. Çanakkale’de ortaya konulan mücadele ve kazanılan zafer eşsiz bir destandır. Bu destanı yazan Mehmetçiklerimizi, gazilerimizi ve aziz şehitlerimizi, rahmet ve minnetle anıyor, Çanakkale Zaferimizin 102. yılını kutluyorum" dedi.

Çalışma Saatleri

Siverek Belediye Binası
Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08:00 ile 17:00 Arası
Cumartesi -Pazar: Kapalı

BIZE YAZIN