• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haberler

KEÇİÖREN MUHTARLARI SİVEREK'İ GEZDİ

KEÇİÖREN MUHTARLARI SİVEREK'İ GEZDİ

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Keçiören Mahalle Muhtarları Siverek’e gelerek, Recep Tayyip Erdoğan Sosyal Tesislerini ve Takoran Vadisini gezdi.

Kardeş Belediyeler, Keçiören Belediyesi ve Siverek Belediyesi’nin destekleri ile, Keçiören Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğünün organizasyonuyla Siverek’e gerçekleştirilen gezi, kardeşliğin pekişmesine vesile oldu.

Keçiören Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Elmas Yıldırmaz; “Başkanımız Mustafa Ak tarafından muhtarlara verilen söz nedeniyle ve muhtarlık günü dolayısıyla Ş.Urfa ve G.Antep’i gezen muhtarlarımızın mutluluğu görülmeye değerdi. Kardeş belediyemiz Siverek Belediyesi de bizi en güzel şekilde ağırlayıp, kardeşliğin ne demek olduğunu tekrar gösterdi. Başkanımız Mustafa Ak ve Keçiören’li muhtarlarımız adına Siverek Belediyesi’ne teşekkürlerimizi iletiyoruz.” dedi.

Keçiören muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Kılıç; “Siverek Belediyemiz tarafından çok iyi bir şekilde misafir edildik. Gezi vesilesiyle muhtar arkadaşlarımız arasındaki muhabbet ve dayanışmanın da arttığına inanıyorum. Bizlere bu fırsatı sağlayan Keçiören Belediye Başkanımız Mustafa AK’a ve destek sağlayan, bizleri en iyi şekilde misafir eden Siverek Belediye Başkanımız Resul Yılmaz’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2019 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü