• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

BAŞKAN VEKİLİ ÖZEYRANLI HAYVAN PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN VEKİLİ ÖZEYRANLI HAYVAN PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Siverek Belediye Başkan Vekili İhsan Özeyranlı, hayvan pazarındaki esnafları ziyaret etti.

Sabah erken saatlerde beraberindeki birim müdürleriyle bölgenin en büyük canlı hayvan pazarına giden Başkan Vekili İhsan Özeyranlı, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Küçükbaş ve büyükbaş hayvan satış noktalarındaki esnafla görüşen İhsan Özeyranlı, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Gelen talepleri birim müdürlerine ileten Özeyranlı, taleplerin bir an önce karşılanması talimatını verdi.

Siverek canlı hayvan pazarının bölgedeki en büyük pazarlardan biri olduğunu belirten Başkan Vekili İhsan Özeyranlı, ilçe ekonomisinin de mihenk taşlarından olduğunu söyledi.

Esnafın taleplerini dinlemek ve çözüme kavuşturmak amacıyla ziyarete geldiklerini aktaran Özeyranlı, şu ifadeleri kullandı: “Hayvan pazarındaki mesai erken saatlerde başladığı için bizde tüm birim müdürlerimizle kısaca Siverek Belediyesi olarak esnafımızı ziyaret ettik. Gelen talepleri tek tek not alarak çözümü noktasında çalışacağız.” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Pazar esnafları ve vatandaşlar, Başkan Vekili İhsan Özeyranlı’ya teşekkür etti.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2021 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü