• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Karpuzcu Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Bir süre önce merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla istişare toplantıları gerçekleştiren Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, kırsal mahalle sakinleriyle bir araya geliyor.

Bu kapsamda kırsal Karpuzcu Mahallesi’ne giden Başkan Çakmak, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek mahalledeki ilk ve ortaokulu ziyaret etti.

Mahalle muhtarı Hüsemettin Bilgiseven ile mahalle sakinleriyle görüşen Çakmak, talep ve önerileri dinleyerek çözülmesi talimatı verdi.

Daha sonra mahalledeki okulu ziyaret eden Başkan Ayşe Çakmak, öğretmenlerle bir araya geldi.

Okul idaresi ve öğretmenler yol talebini çözüme kavuşturan Belediye Başkanı Çakmak’a teşekkür etti.

Kırsal mahallelerdeki sorunları bildiklerini ve buna yönelik çözümler ürettiklerini dile getiren Çakmak, “Kırsalımızın tamamının taleplerini biliyor ve sorunlara hakimiz ki taleplerin yerine getirilmesi noktasında adım atıyoruz. Programlarımız kapsamında kırsal mahalle ziyaretlerimize devam ederek mahalle sakinlerimizle görüşüyoruz. Yani çözüme kavuşturulan talepleri de aynı zamanda takip ediyoruz. Bugün de Karpuzcu sakinleriyle bir araya geldik.” dedi.

Karpuzcu mahallesi sakinleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Çakmak’a teşekkür etti.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2022 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü