• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK’TE SOKAKLAR YENİLENİYOR

SİVEREK’TE SOKAKLAR YENİLENİYOR

Siverek Belediyesi alt yapısı tamamlanan sokaklarda beton yol çalışması yaparak sokakları yeniliyor.

İlçe genelinde alt yapı çalışmalarında deforme olan sokaklarda yenileme çalışması başlatan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sokakları beton yol uygulamasıyla yenileyerek vatandaşların hizmetine sunuyor.

İlçenin Gülabibey mahallesinde alt yapısı yenilenen sokaklarda çalışmalarını sürdüren ekipler mahalle mahalle beton yol uygulamasını tamamlamayı amaçlıyor.

Yağışların ardından beton yol çalışmalarının hızlandırıldığını aktaran Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır şunları kaydetti. ‘’Bilindiği üzere ülke olarak büyük bir deprem yaşadık, ardından afet ve su baskınlarıyla mücadele ettik doğal afetler çalışmalarımızı olumsuz etkiledi. Olumsuz hava şartlarının ardından Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak’ın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde alt yapı çalışmalarında deforme olan sokak ve mahallelerimizde yenileme çalışması başlattık, şuan Gülabibey mahallemizde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ekiplerimiz tarafından yenilenen mahalle ve sokaklarımız kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor. Çalışmalarımızı alt yapısı tamamlanan caddelerimiz olmak üzere mahalle ve sokaklarımızda sürdüreceğiz’’ dedi.


Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü