• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK BELEDİYESİNCE KURBAN POŞETİ DAĞITIMI YAPILDI

SİVEREK BELEDİYESİNCE KURBAN POŞETİ DAĞITIMI YAPILDI

Siverek Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle merkez mahalle muhtarlarına kurban atık poşeti dağıtımı yapıldı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramında kurban kesimi yapan vatandaşlara yönelik hem çevre temizliği hem de halk sağlığını korumak amacıyla kurban atık poşetleri merkez mahalle muhtarları ile vatandaşların ulaşabileceği zabıta amirliğine teslim edildi.

Konuyla ilgili Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi. ''Belediye Başkanımız Ali Murat Bucak'ın talimatları doğrultusunda yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla kurban kesimi yapan vatandaşlara dağıtılmak üzere kurban atık poşetleri muhtarlıklar ile zabıta müdürlüğüne teslim edildi. Kurban bayramı günü kurban kesimin ardından başta halk sağlığını korumak ve çevre kirliliğinin önüne geçmek amacıyla vatandaşlarımızın kurban atık poşetlerini bağlı bulundukları mahalle muhtarlıkları ve zabıta amirliğinden temin edebilirler'' denildi.

Mahalle muhtarları ise yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla atık poşetlerin ulaşmasından dolayı Siverek Belediyesine teşekkür ederek atık poşetleri alan vatandaşlara ise temizlik konusunda tedbirli olmaları atıkların gelişi güzel sokaklara atılmaması konusunda ricada bulundular.


Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü