• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haberler

OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Bir süre önce temeli atılan ve bu kapsamda yapımına başlanan "Olimpik Yüzme Havuzu Projesi"nde hummalı çalışmalar devam ediyor.

Şanlıurfa - Siverek karayolu 2'nci kilometresinde yapımı devam eden projede, olimpik yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kafeterya, teras, yürüyüş parkurları, piknik alanı, mescit gibi sosyal alanların bulunacağı belirtildi.

Tesisin tamamlanmasıyla yaz aylarında vatandaşların yeni bir dinlenme alanına sahip olacağını dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Öncül, "Atıl durumda olan havuzda bir süre önce hummalı bir çalışma başlattık. Ekiplerimiz çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Mevsim koşullarını göz önünde bulundurarak tesisin kısa sürede tamamlanacağını planlıyoruz. Tesisin tamamlanmasıyla halkımız sıcak yaz aylarında dinlenebilecek yeni bir alana daha kavuşmuş olacak" dedi.

Tesisin 5 ay gibi kısa bir süre zarfında  tamamlanması planlanırken, Şanlıurfa- Siverek karayolunun 2'nci kilometresinde bulunan çamlık alanda düzenlenen temel atma törenine; AB Uyum Komisyonu Başkanı Ak Parti Şanlıurfa milletvekili Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Siverek Kaymakamı Metin Demirel, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katılmıştı.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2018 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü