• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Haberler

KIRSAL MAHALLELERDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

KIRSAL MAHALLELERDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Belediyemizce kırsal mahallelere yönelik başlatılan yol yapım çalışmaları sürdürülüyor.

Kırsal Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, kış aylarında çamur deryasına dönen kırsaldaki yol ağını sorun olmaktan kurtarmak için kırsal mahallelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kırsal mahallelerde mahalle içi yol yapım çalışmalarını sürdüren ekipler, Karacadağ kırsalındaki Karabahçe ve Gerçek mahallelerinde stabilize yol yapımına devam ederken Soydan, Ekinci ve Avcı kırsalında kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar sırasında bölge ayrımı yapmadıklarını ve hizmeti eşit bir şekilde dağıtmaya özen gösterdiklerini dile getiren Belediye Başkan Yardımcımız Cumali Karavar, “Kırsal mahallelerimizde yaptığımız hizmetler noktasında adil ve eşit davranmaya dikkat ediyoruz. Bu ilçenin doğusu da olabilir batısı da. Kuzey-güney ayrımı yapmadan eşit miktarda hizmet götürmeye özen gösteriyoruz.” dedi.

Bir süre önce Altaylı ve Bereketli kırsalında çalışma yapıldığını belirten Karavar, “Üstüntaş kırsal mahallesinde mahalle içi yollarını tamamladık. Ekiplerimiz bugün de Karacadağ kırsalındaki Karabahçe, Gerçek, Soydan, Ekici ve Avcı’da çalışma yürütüyor. Bölgede en kısa zamanda çalışmaları tamamlayarak hizmeti diğer mahallelerimize götürmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2020 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü