• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK’TE HALK VE YAZAR BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

SİVEREK’TE HALK VE YAZAR BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Siverek Belediyesince kentte okuma oranını arttırmak ve gençleri yazarlığa teşvik etmek amacıyla düzenlenen halk ve yazar buluşmaları devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce genç nüfusun okuma oranını arttırılması amacıyla hazırlanan proje kapsamında yazarlar kitapseverlerle buluşturulmaya devam ediliyor.

Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ın talimatı doğrultusunda hazırlanan projede belirlenen periyotlarla şair ve yazarlar vatandaşlarla bir araya geliyor.

Düzenlenen etkinliğin ikinci konuğu, Siverek Şehir, Mekân ve İnsan isimli kitabıyla Ekrem Akman oldu.

Tarihi Hummanlar Evi’nde saat 13.00’de düzenlenen etkinliğe katılan Belediye Başkan Vekili Murat Şirin, davetlilerle bir süre sohbet etti.

Siverek Belediyesine teşekkür eden yazar Ekrem Akman, kitabı hakkında bilgi verdi.

Katılımcılar için kitabını imzalayan Akman, projenin önemine değindi.

Yazar ve şairleri Siverek halkıyla buluşturmaya devam ettiklerini belirten Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Abdulkadir Eneş, “Değerli yazarlarımız ve şairlerimizi vatandaşlarımızla bir araya getirmeyi sürdürüyoruz. Bugün de değerli yazarlarımızdan Ekrem Akman hocamızla bir aradayız. Davetimize icabeti için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2021 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü