• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK’TE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

SİVEREK’TE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

Siverek Belediyesi alt yapı çalışmaları sırasında deforme olan ve çalışmaların tamamlandığı bölgelerde asfaltlama çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ın alt yapının tamamlandığı bölgelerde ivedi iyileştirme yapılması talimatı üzerine harekete geçen ekipler, çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, daha önce bazı kurumlarca alt yapının yenilenmesi kapsamında ilçedeki birçok bölgede çalışma yaptı.

Üst yapının yenilenmesi kapsamında birçok mahallede kilitli parke, beton ve zemin hazırlama çalışması yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, deforme olan bazı caddelerde asfaltlama yapıyor.

Bu kapsamda çalışma yürüten ekipler, iş makineleri yardımıyla deformenin fazla olduğu ana arterler, sıcak asfaltla kapladıktan sonra kent sakinlerinin hizmetine sunuyor.

Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır, birçok mahallede eş zamanlı çalışma yürüttüklerini belirterek, “Özellikle alt yapı çalışmalarının tamamlandığı Bağlar, Dicle, Hacıömer, Esmerçayı gibi birçok mahallemizdeki sokaklarda beton uygulama ve kilitli parke döşemesi yaparak üst yapıyı yeniliyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini biliyor ve ona göre çalışma yürütüyoruz. Öyle ki vatandaşlarımızın taleplerinin karşılıksız kalmaması adına sorumluluk alanlarımızın dışında da çalışmalar yapıyoruz. Ekiplerimiz bugünden itibaren deformasyonun çok fazla olduğu bölgelerde de çalışmaya başladı.” dedi.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2022 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü