• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

BAŞKAN ÇAKMAK ''ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDIK

BAŞKAN ÇAKMAK ''ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDIK

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ilçe genelinde alt yapı çalışmaları sırasında deforme olan cadde ve sokaklarda yapımına başlanılan üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Büyükşehir Belediyesi ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri işbirliğiyle başlatılan üst yapı çalışmaları devam ediyor.

Esmerçayır mahallesinde başlayan üst yapı ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşların taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Ayşe Çakmak yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Başkan Çakmak, şehrin her noktasında yürütülen üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyip her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet edip taleplerini dinliyor.

Üst yapı çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Belediye Başkanı Ayşe Çakmak şunları kaydetti. ''Çeşitli kurumlar tarafından alt yapı çalışmalarında deforme olan cadde ve sokaklarımızın üst yapısını sil baştan yeniliyoruz, gerek Büyükşehir Belediyemiz gerekse Belediye ekiplerimiz cadde ve sokaklarımızın yenilenmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehrimizin her noktasında ayrım yapılmaksızın sıcak asfalt, kaldırım ve beton yol çalışmaları devam ediyor, vatandaşlarımızın taleplerini de dinleyerek çözüm noktasında ekiplerimiz elinden gelen gayreti gösteriyor çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Mahalle sakinleri başlatılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve ekiplere teşekkür etti.


Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2022 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü