• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK'TE ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE KİTAP DESTEĞİ

SİVEREK'TE ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE KİTAP DESTEĞİ

Siverek Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanan öğrencilere soru bankası seti desteğinde bulundu.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Ramazan Acarlar Gençlik Evindeki kurslara katılan öğrencilere bir süre önce çeşitli kaynak kitap dağıtıldı.

Tüm hizmetlerin ücretsiz sunulduğu gençlik evindeki öğrenciler, soru bankası talebinde bulunması üzerine Belediye Başkanı Ayşe Çakmak talebin karşılanması talimatı verdi.

Çalışma yapan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin istediği TYT ve AYT soru bankalarını temin etti.

Soru bankaları Belediye Başkan Vekili Ali Çetiz ve Başkan Yardımcısı Ali Gelener tarafından kurslarda eğitim gören öğrencilere dağıtıldı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Serkan Naryaprağı, öğrencilerin taleplerinin karşılanması noktasında tüm imkanların seferber edildiğini söyledi.

Bu yöndeki çalışmaların sürdüğünü aktaran Naryaprağı, "Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak'ın eğitim konusundaki hassasiyeti hepimizin malumudur. Özellikle geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitimi konusunda bizlere kesin talimatları var. Gençlerimizin eğitim konusundaki taleplerini karşılıyoruz ki daha önce çeşitli kaynak kitap desteğinde bulunduk. Soru bankası talepleri üzerine temin ettiğimiz kitapları da bugün kendilerine ulaştırdık." dedi.

Belediye Başkanı Çakmak'a desteklerinden dolayı teşekkür eden öğrenciler, tüm taleplerinin karşılandığını söyledi.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü