• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK’TE BETON YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

SİVEREK’TE BETON YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Siverek Belediyesi alt yapısı tamamlanan sokaklarda beton yol çalışmasına devam ediyor.

İlçe genelinde alt yapı çalışmalarında deforme olan sokaklarda yenileme çalışması başlatan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sokakları yeniliyor.

Alt yapısı yenilenen sokaklarda üst çalışmalarını sürdüren ekipler mahalle mahalle beton yol uygulamasını tamamlamayı amaçlıyor.

Beton yol çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır şunları kaydetti. ‘’Bahar ayının gelmesiyle beraber Fen İşleri Müdürlüğü olarak alt yapısı tamamlanan sokaklarımızda üst yapı çalışmalarını devam ettiriyoruz. Mahallelerimizde üst yapı çalışmaları kapsamında beton yol uygulaması ve kilitli parke taşı çalışmaları aralıksız devam ediyor, bunun yanı sıra kaldırım çalışmalarımız da başlamış durumda, Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak'ın talimatları doğrultusunda Ekiplerimiz tarafından yenilenen mahalle ve sokaklarımız kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Çalışmalarımızı alt yapısı tamamlanan caddelerimiz olmak üzere mahalle ve sokaklarımızda sürdüreceğiz’’ dedi.


Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü