• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK'TE YEŞİL ALAN VE PARK PROJELERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

SİVEREK'TE YEŞİL ALAN VE PARK PROJELERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Siverek Belediyesi, şehrin yeşil alanlarını artırmak ve vatandaşlara daha fazla dinlenme alanı sunmak amacıyla yeni park ve yeşil alan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehirdeki yaşam kalitesini artırmak ve çevre dostu projelerle kent estetiğini güçlendirmek amacıyla yoğun bir şekilde çalışıyor.

Bu kapsamda çalışma yürüten ekipler, Fırat ve Bahçelievler Mahallesi'nde yeni park yapımına başladı.

Yürütülen projelerle yeni yerleşim yerlerine yeşil alan ve parklar eklenmesi hedeflenirken vatandaşların açık hava aktiviteleri yapabilecekleri alanlar oluşturulması planlanıyor.

Son dönemde tamamlanan projeler arasında Ofis Kültür Parkı ve Mescid-i Aksa Parkı gibi büyük ölçekli yeşil alanlar ve çocuk oyun parkları bulunurken bu projeler, ailelerin ve çocukların rahatlıkla vakit geçirebileceği güvenli alanlar sunuyor.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak'ın yeni yerleşim alanlarında yeşil alanların yapılması talimatı üzerine ekiplerimizce çalışma başlatıldı. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzce iki mahallemizin yeni yerleşim alanında mahalle sakinlerinin dinlenebileceği park ve yeşil alan yapımına başlanmıştır. Yürütülen çalışmaların mahallelerimize hayırlı olmasını diliyoruz." denildi.


Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü