• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

HARRAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ’NDEN  BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK’A ZİYARET

HARRAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ’NDEN BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK’A ZİYARET

    Harran üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu beraberinde Rektör Yard. Prof. Dr. Cenap Cevheri, Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Hayoğlu, Siverek Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğrt. Görevlisi Mustafa Alpsülün ve Fakülte Sekreteri Mustafa Karadağlı, Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ı ziyaret ederek ilçede yaşanan yurt soruna yönelik bilgi alışverişinde bulundu.

     Harran üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu; İlçede yaşanan yurt soruna yönelik Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda çözüme kavuşturmak için çalışmalarımız sürüyor,  Başkanımız Ayşe Çakmak’ın Eğitme ve Üniversite öğrencilerine göstermiş olduğu ilgi ve çabayı biliyoruz, özellikle yurt konusunda çabası ve gayretleri sonucu inşallah en kısa sürede sorunların çözülmesine vesile olacak, birlikte fikir alışverişinde bulunup siverek’in yurt sorununu çözeceğiz” dedi.

Başkan Ayşe Çakmak; Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçede üniversite öğrencilerinin yaşadığı sorunları paylaştı ve çözümü için gerekenleri yapmaya hazır olduğunu belirtti.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü